Firma PAW Systemy Zabezpieczeń została założona w 1996 roku. Początkowa działalność obejmowała wykonywanie instalacji alarmowych i telefonicznych w małych obiektach. Z biegiem czasu oraz nabywania doświadczenia i pozyskania wykwalifikowanych pracowników, poszerzyliśmy zakres wykonywanych usług. Z czasem podjęliśmy się realizowania projektów w obrębie instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych również na większą skalę.

   Służymy informacjami w temacie przygotowania inwestycji w zakresie wyżej wymienionych instalacji pod numerem telefonu +48 58 6222689. Głęboki nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę, dostosowując nasze usługi i produkty do zapotrzebowania kontrachentów.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr telefonu +48 58 6200721. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: paw @ paw . biz . pl.

   Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami po raz pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Jesteśmy wdzięczni za wszelkie uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Nasi stali Klienci cenią w szczególności wieloletnie doświadczenie i profesjonalną obsługę.

  Oczekujemy szeroko pojętej współpracy przy tworzeniu i realizowaniu projektów w zakresie okablowania budynków i wyposażania ich funkcjonalnymi urządzeniami.

Komunikat!    od 1.07.2015 firma znajduje się pod nowym adresem